ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Načo sa sirupy používajú?
Sirupy z ihličia sú vhodné pri kašli, ochoreniach dýchacích ciest, bolestiach hrdla, posilňujú imunitu, ale je možné ich užívať aj preventívne. Obsahujú veľké množstvo vitamínov (podľa druhu stromu, z ktorého sú vyrábané) a minerálnych látok. 
Je možné vytvoriť produkty s logom aj pre spoločnosti napríklad ako darčeky obchodným partnerom?
ÁNO, samozrejme. Stačí keď vyplníte nezáväznú kalkuláciu s vašimi požiadavkami a my sa vám ozveme s ponukou našich produktov pre vás. Je možné nás osloviť aj priamo cez info@ihlickovo.sk. Tešíme sa na spoluprácu. 
Aké je odporúčané dávkovanie sirupov?
Pri kašli alebo chorobe je vhodné užívať sirup intenzívnejšie po 3 – 6 PL denne. V prípade preventívneho užívania stačí 1-2 PL denne. Sirup je možné pridať do čaju, ale je možné z neho urobiť aj letnú limonádu s pridaným rôznych ingrediencii podľa chuti. 
Sirup má po čase jemné usadeniny na dne fľaši, je to závada?
NIE. Jemný sediment nie je závadou. Vyplýva to z prirodzených vlastností cukrov resp.medov. Kryštalizácia je proces, ktorý poukazuje aj na pravosť medu. To, ako dlho proces kryštalizácie prebieha, závisí od pomeru glukózy a fruktózy v medíku. Presnejšie povedané, od druhu rastliny, z ktorej je nektár získavaný.  Každý med, ale obsahuje vyšší pomer fruktózy a to, o koľko je vyšší, určuje dĺžku jeho kryštalizácie.  
Pre koho sú sirupy vhodné?

Naše liečivé sirupy z ihličia sú vhodné pre každého člena rodiny od 2 rokov. Máme verziu sirupov s prírodným nerafinovaným trstinovým cukrom, ktorý je výživnejší a ľahšie stráviteľnejší, ale aj s medom od nášho lokálneho včelára, ktorý obsahuje mnoho významných látok a jeho priaznivé účinky na ľudský organizmus sú vedecky dokázané. 

Moja mamina má narodeniny, je možné vyskladať jej aj vlastný balíček s produktami, prípadne aj s venovaním?

ÁNO. Veľmi radi vytvoríme pre každého sirupy aj s venovaním a samozrejme je možné vytvoriť aj iné druhy balíčkov, než tie ktoré sú k dispozícii v našom e-shope. V prípade takýchto objednávok nám však dajte vedieť mailom na info@ihlickovo.sk, kde si dohodneme presné parametre objednávky. 

Nenašiel si odpoveď?

Nevahajte nás kontaktovať​
0
    0
    Nákupný košik
    Tvoj košík je prazdnyNávrat do obchodu